rapid - dinamo

Dinamo poklonio golove Rapidu, Oršić sjajno zabio. Pogledajte golove

DINAMO je u Beču protiv Rapida igrao utakmicu trećeg kola Europa lige i izgubio je 2:1. Hrvatski prvak je u Beč stigao kao favorit, ali Austrijanci su puno bolje otvorili susret i poveli već nakon devet minuta.

Obrana Dinama najprije nije dobro izbacila jednu loptu u polje, a onda je Arase spasio da ne bude aut za Dinamo. Prošao je lagano svog čuvara, ubacio nisku povratnu loptu u sredinu kaznenog prostora Dinama, a Marc Grull je neometan zabio pokraj Livakovića.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL GRULLA.

Dinamo je došao do izjednačenja u 24. minuti. Domaćini su izbili loptu, a ona je vraćena u šesnaesterac Rapida. Oršić se ubacio iz drugog plana, sjajno primio loptu i onda je snažnim udarcem s desetak metara zakucao u gol za 1:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL ORŠIĆA.

U 34. minuti Rapid je ponovno poveo. Još jedna grozna reakcija Dinamove obrane. Nitko nije pazio Hofmanna koji je nakon ubačaja iz slobodnog udarca glavom lijepo zabio za 2:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL RAPIDA.