LIGE PETICE

Brat zvijezde Napolija zabio prvi gol u Seriji A u međusobnom dvoboju

TIJEKOM utakmice Serie A novog prvoligaša Beneventa i Napolija vidjeli smo dominaciju braće Insigne na terenu.

Naime, svi su upoznati s Lorenzom Insigneom, zvijezdom Napolija, no današnji dvoboj će puno više pamtiti njegov brat Roberto koji je zabio prvi gol u karijeri u Seriji A kada je pogodio za 1:0 Benevento.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL ROBERTA INSIGNEA

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL LORENZA INSIGNEA

Koliko je bio sretan dovoljno govori njegova izjava u poluvremenu kada je rekao da je jako sretan zbog gola, ali da mu je žao što je zabio svom bratu.

Dodao je kako se nada da će osvojiti tri boda, no stvari za Benevento ne idu u dobrom smjeru. Prvo je izjednačio njegov brat Lorenzo u 60. minuti fantastičnim golom, a osam minuta kasnije je pogodio Petagna za totalni preokret. Trenutni rezultat je 2:1 za Napoli.