EP U GIMNASTICI: DELLADIO 15., A FIŠTER 19.

Hrvatske juniorke Tanja Delladio i Marija Fišter zauzele su 15., odnosno 19. mjesto u finalu višeboja na Europskom prvenstvu gimnastičarki koje se održava u Amsterdamu. L

U finalu višeboja nastupile su 24 najbolje gimnastičarke, prema rezultatima koje su ostvarile u četvrtak u ekipnom dijelu natjecanja. Tanja Delladio imala je prije finala 12. rezultat, a Marija Fišter 13., dok je s najboljim rezultatom u finale višeboja ušla Ruskinja Julija Ložečko.

U današnjem finalu najbolje je vježbala Rumunjka Steliana Nistor, koja je osvojila zlatnu medalju. Srebro je pripalo Talijanki Vanessi Ferrari, a bronca Ruskinji Ložečko.

Podsjetimo da je u ekipnom natjecanju hrvatska juniorska vrsta osvojila osmo mjesto, čime se je plasirala u prvu jakosnu skupinu.