FURIOZNA RIJEKA Sa četiri komada u nastavak prvenstva

RIJEKA je u sklopu 21. kola HNL-a na Rujevici slavila protiv Istre s 4:0. Za Rijeku su zabili Kvržić, Čolak, Črnic i Zuta.

Rijeka nakon 21 odigranog kola drži drugo mjesto ljestvice s 38 bodova, isto kao i trećeplasirani Hajduk, koji ima utakmicu manje. Istra nalazi na pretposljednjem mjestu s 18 bodova.

USKORO OPŠIRNIJE...

Rijeka (4-2-3-1): Sluga - Raspopović, Župarić, Punčec, Žuta - Bradarić, Pavičić - Kvržić, Puljić, Heber - Čolak

Istra 1961 (4-2-3-1): Ćorić - Prelčec, Prce, Zgrablić, Čuljak - Jakić, Halilović - Ottochian, Vojnović, Maksimović - Antunović

TIJEK SUSRETA PRATITE OD UŽIVO OD 15 SATI NA INDEXU...

RIJEKA 4:0 ISTRA 1961

KRAJ!
Rijeka je zasluženo slavila s 4:0 protiv Istre u sklopu 21. kola HNL-a.

88' GOL!
Fantastičan pogodak Zute iz slobodnog udarca za 4:0.

72'
Rijeka je malo usporila, Istra je uspjela povezati par napada, ali i dalje ne uspijevaju ozbiljnije zaprijetiti Slugi.

66'
Lijepa posjeta na Rujevici. Oko četiri tisuće navijača uživo prati derbi između Rijeke i Istre.

59'
Žuti karton za Bradarića, veznjak Rijeke bio je neoprezan prilikom pokušaja da oduzme loptu protivničkom igraču.

56' GOL!
Rijeka vodi 3:0. Bomba Črnica s 20-ak metara, Ćorić na Istrinom golu nije mogao ništa, fantastičan pogodak...

50' GOL!
Sjajan početak drugog poluvremena za Kekovu momčad. Rijeka vodi 2:0, a zabio je Čolak.

46'
Počelo je drugo poluvrijeme na Rujevici.

POLUVRIJEME
Rijeka je dominirala skoro cijelo prvo poluvrijeme, Istra nije uspjela ozbiljno zaprijetiti vratima Sluge.

37'
Nastavlja se potpuna dominacija izabranika Matjaža Keka.  Nakon jedne odlične akcije, lopta je došla do Čolaka, koji je bio sam ispred golmana Ćorića, ali njegov pokušaj otišao je daleko od gola.

33' GOL! RIJEKA VODI 1:0
Sjajno je Krvžić dugom loptom pronašao Puljića koji odlično primio loptu u šesnaestercu Istre i bez većih problema pogodio za 1:0.

20'
Puljić je sjajno proigrao Kvržića koji je izašao sam pred golmana gostiju, ali pucao je neprecizno te je lopta otišla pored gola.

14'
Sjajna akcija Riječana, u par poteza su došli pred gol Istre, Heber je pucao ali u zadnji čas je netko od obrambenih igrača Istre uklizao i izbio loptu.

8'
 Istra se probudila, pucao je Antunović, ali Sluga je bio spreman.

6'
Rijeka je sjajno započela utakmicu. Izabranici Matjaža Keka potpuno dominiraju, imali su i nekoliko dobrih prilika.

1' Krenula je utakmica na Rujevici.