Hajduk teško kažnjen zbog divljanja Torcide u Koprivnici

DISCIPLINSKI sudac SuperSport HNL-a Alen Klakočer kaznio je Hajduk sa 100.000 kuna i zatvaranjem sjeverne tribine Poljuda ne sljedećoj domaćoj prvenstvenoj utakmici koju će Hajduk odigrati 21. siječnja kod kuće protiv Šibenika. Hajduk je kažnjen zbog divljanja njegovih navijača na utakmici Slaven - Hajduk (2:2) koja se igrala 12. studenog u Koprivnici.

Podsjetimo, na toj utakmici došlo je do duela Marka Livaje i jednog igrača Slavena, nakon čega je Livaja u sljedećem napadu dobio žuti karton. Nakon toga su s dijela tribine na kojem su bili Hajdukovi navijači doletjela dva predmeta koja su pomoćnog suca Antu Marića pogodila glavu.

Susret je bio prekinut na 15-ak minuta, poslije čega je nastavljen. U trenutku prekida Hajduk je vodio 2:0 golovima Krovinovića i Pukštasa, da bi Slaven u drugom poluvremenu preko Hoxhe i Krstanovića došao do 2:2.