Hajduk primio gol pa zabio četiri komada slavnom švicarskom klubu

HAJDUK je u današnjoj prvoj pripremnoj utakmici u Beleku s 4:1 pobijedio Zurich, dvanaesterostrukog švicarskog prvenstvenog prvaka.

Unatoč prvotnom rezultatskom zaostatku zbog pogotka Dwamene (7'), Hajduk je već u prvom poluvremenu izjednačio te preokrenuo i naposljetku trijumfirao pogocima Almeide (24', 43'), Saida (35') i Lópeza (38').

Splićani su susret započeli u sastavu: Stipica, Tudor, Ismajli, Lopez, Fomitschow, Radošević, T. Bašić, Hamza, Almeida, Said i Ohandza.

U drugom dijelu dvoboja Hajdukov trener Željko Kopić suprotstavio je Zurichu prilično izmijenjenu momčad. Zaigrali su: Grbić, Juranović, Savvas, Bradarić, Kožulj, Nejašmić, Šehić, Šego, Jurić te Kovačević i Ismajli koji je igrao i u prvom poluvremenu. Adam Gyurcso nije debitirao.

Hajduk središnji dio zimskih priprema odrađuje u Beleku. Proljetni dio ligaškog prvenstva otvara s Cibalijom 11. veljače u Vinkovcima.