Ivanković i Lovrek slavili sa svojim klubovima u drugom kolu Azijske lige prvaka

BRANKO IVANKOVIĆ, trener kineskog prvaka Shandong Lunenga i Kruno Lovrek, napadač korejskog Jeonbuka, ostvarili su sa svojim klubovima pobjede u 2. kolu G skupine Azijske Lige prvaka.

Podsjećamo, upravo ta dva kluba su međusobno igrali u 1. kolu, a slavio je kao domaćin Jeonbuk s 1:0.

Shandong Luneng je u 2. kolu pred više od 20.000 svojih navijača pobijedio japanski Cerezo iz Osake s 2:0. Pogotke za Ivankovićevu momčad postigli su brazilski branič Renato Silva u 22. minuti i Wang Yongpo u 32. minuti.

Jeonbuk je, pak, u gostima svladao indonezijsku Aremu iz Malanga s uvjerljivih 4:0. Dva pogotka za goste postigao je brazilski napadač Luiz Henrique.

Kruno Lovrek odigrao je svih 90 minuta za svoju momčad, ali nije bio strijelac.

Dodajemo da je još jedan hrvatski trener Dragan Skočić s Al Nassrom iz Saudijske Arabije pobijedio jučer u utakmici protiv Iranskog kluba iz Teherana "Esteghlal" 2:1.

Jeonbuk je vodeći na ljestvici sa svih šest bodova, Shandong Luneng i Cerezo imaju po 3 boda, a posljednja je Arema bez bodova.