SERIE A

Jurić i Vlašić pobijedili Berlusconijev klub. Inter u 95. minuti došao do pobjede

TORINO Ivana Jurića pobijedio je 2:1 kod Monze Silvija Berlusconija u prvom kolu Serie A. Za Torino je večeras debitirao Nikola Vlašić, koji je ušao u 46. minuti umjesto Alekseja Mirančuka. Torinu su pobjedu donijeli Mirančuk u 43. te Tony Sanabria u 66. minuti. Počasni pogodak za Monzu zabio je Dany Mota u 95. minuti.

Inter slavio u 95. minuti

U drugoj utakmici u večernjem terminu Inter je u 95. minuti svladao Lecce. Povratnik u Serie A pokazao se u dobrom svjetlu protiv aktualnog doprvaka. Za Inter je zabio Romelu Lukaku u drugoj minuti, a Lecceu je izjednačenje donio Assan Ceesay u 48. minuti. Ipak, Inter je pobijedio golom Denzela Dumfriesa u 95. minuti. Marcelo Brozović igrao je za Inter do 58. minute, a onda ga je zamijenio debitant Henrik Mhitarjan.