KAOS U FRANCUSKOJ Bijesni navijači Lensa utrčali u teren i prekinuli utakmicu

UTAKMICA 2. francuske lige između Lensa i Bresta prekinuta je u 67. minuti nakon što su domaći navijači utrčali teren.

Ljutiti zbog vodstva gostiju 3:1, domaći huligani su s tribine uz aut liniju preskočili ogradu i u nekoliko sekundi preplavili teren. Igrači obje momčadi pobjegli su u svlačionice, a rabijatne navijače, koji su se željeli obračunati sa svojim igračima, u zadnji trenutak zaustavili su redari.

Sve je dobro počelo za Lens, koji je poveo već u 9. minuti. No gosti su do poluvremena izjednačili, a u nastavku potpuno preokrenuli susret. Nakon što je utakmica nastavljena nakon 15 minuta pauze, Lens je smanjio na 2:3, no gosti su sve riješili devet minuta prije kraja golom Faussuriera.

Nekadašnji prvak Francuske je prošle sezone u zadnjim sekundama sezone ostao bez prve lige, a ove sezone je u prva četiri kola upisao četiri poraza.