VIDEO Kramarić dvaput asistirao u golijadi Hoffenheima i vodi ga u Europu

HOFFENHEIM je u susretu predzadnjega kola Bundeslige deklasirao Darmstadt u gostima 6:0 i skočio na sedmo mjesto, zadnje koje vodi u Europu. Hoffenheim je poveo već u 2. minuti golom Beboua, koji je s centra pobjegao obrani, a do 22. minute su Beier i Kaderabek povećali prednost gostiju.

U 26. minuti Kabak je lijepo zabio glavom nakon ubačaja Andreja Kramarića iz kornera, a minutu prije odmora Beier je postavio nestvarnih 0:5. Šesti gol za goste zabio je Bebou u 51. minuti nakon još jedne asistencije Kramarića. Hrvatski reprezentativac je ušao s loptom u šesnaesterac i ostavio je Bebouu, koji je rutinski zabio za potvrdu visoke pobjede.

Izvor: Sofascore

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJE

Kramariću je ovo bio 30. nastup za Hoffenheim ove sezone, a zabio je 14 golova uz pet asistencija. Njegova momčad je uoči zadnjega kola na sedmome mjestu, koje ga vodi u kvalifikacije za Europa ligu. Ima bod više od Freiburga, a u zadnjem kolu dočekuje Bayern dok Freiburg gostuje kod davljenika Uniona.