Kup UEFA: Marseille bolji od Intera, Valencia od Bordeauxa, remi PSV-a i Newcastlea, te Celtica i Villareala

U prvim četvrtfinalnim utakmicama Kupa UEFA do pobjede su došli Marseille i Valencia, a PSV i Newcastle te Celtic i Villareal odigrali su neriješeno.

Bordeaux - Valencia 1:2

Nogometaši Valencije u prvoj su četvrtfinalnoj utakmici Kupa UEFA kao gosti svladali Bordeaux sa 2:1.

Poveli su domaćini preko Alberta Riere u 19. minuti, izjednačio je Ruben Baraja u 75., a pobjedu gostima donio je Francisco Rufete u 87.

Domaćini su od 27. minute igrali s desetoricom nakon je iskljčen Rio Mavuba.

Uzvrat je u Valenciji 14. travnja.

PSV - Newcastle 1-1

U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa UEFA PSV i Newcastle United odigrali su u Eindhovenu 1:1.

Poveo je PSV u 15. minuti pogotkom Mateje Kežmana, a konačnih 1-1 postavio je Jermaine Jenas u 45.

Uzvrat je 14. travnja u Newcastleu.

Celtic - Villarreal 1-1

Nogometaši Celtica i Villarreala u prvoj su utakmici četvrtfinala Kupa UEFA u Glasgowu igrali 1:1.

Poveli su gosti preko Josica u 9. minuti, a izjednačio je Henrik Larsson u 64.

Uzvrat će se igrati 14. travnja u Castellonu.

Marseille - Inter 1-0

Nogometaši Marseillea na svom su Velodromeu u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa UEFA svladali milanski Inter sa 1:0.

Jedini pogodak postigao je Didier Drogba u 46. minuti.