Labrović: Ovo nas ne može poljuljati. Rijeka je na Rujevici uvijek favorit

RIJEKA je u 32. kolu SuperSport HNL-a izgubila u Kranjčevićevoj 3:1 i napravila ogroman kiks u borbi za naslov. Lokomotiva je povela u 37. minuti golom Roberta Mudražije, a na 2:0 je šest minuta kasnije povisio Marin Šotiček. Jorge Obregon vratio je Rijeku u igru u 67. minuti, ali više od toga gosti nisu mogli. Pobjedu Lokomotive duboko u nadoknadi potvrdio je Šotiček. Rijeka je ovim porazom prepustila Dinamu prvo mjesto. Evo što je nakon utakmice rekao Rijekin kapetan Nediljko Labrović.

Težak poraz danas?

Naravno. Nismo bili pravi. Događale su nam se greške koje dosad nisu, primjerice ti golovi iz prekida. Ovu utakmicu treba što prije zaboraviti, izvući pouku i okrenuti se Dinamu.

Može li vas ovaj poraz poljuljati?

Ne može. Karakterna smo ekipa, znamo što je u igri i za što se borimo. Dođe loš dan i loša utakmica, ovo je bio jedan od tih dana.

Je li ovaj poraz bio lošiji od onog od Belupa na Rujevici?

Teško je o tome govoriti. Bilo je nekih dobrih stvari, a koji je poraz lošiji... Poraz je poraz.

Ako dobijete sve do kraja, prvaci ste...

Da, to je činjenica i to je misao kojom se vodimo do kraja sezone.

Može li vam se uvući strah uoči utakmice s Dinamom?

Straha nema. Igramo svoju igru. Maksimalno respektiramo Dinamo, ali znamo koji je naš cilj.

Koje su najbolje strane Dinama?

Glupo je o tome pričati, glava mi se nije ohladila od ovog poraza. Ne bih volio ništa unaprijed govoriti. Dobro ćemo se pripremiti i nešto će se i nas pitati.