Premierliga

Nogometaš Liverpoola otkrio što im je Klopp rekao dok su vodili 4:0 protiv Uniteda

LIVERPOOL je prije mjesec dana u gostima s 5:0 pregazio Manchester United, a sada je otkriveno što je Jurgen Klopp tražio od svojih igrača na poluvremenu najvećeg engleskog derbija.

Već nakon 13 minuta Liverpool je imao dva gola prednosti preko Nabyja Keite i Dioga Jote, a do poluvremena je još Mohamed Salah zabio dva gola. Tako su igrači Liverpoola na odmor otišli s četiri gola prednosti.

"Klopp nam je na poluvremenu rekao da moramo dati više od sebe. Poruka je bila jasna - morate više, morate bolje. To pokazuje da svatko preuzima odgovornost i kad ne igramo dobro, neovisno o rezultatu u tom trenutku. Ako nastavimo s takvim pristupom, imat ćemo sjajne rezultate", rekao je Alex Oxlade-Chamberlain, koji je priliku u toj utakmici dobio u drugom poluvremenu.

Liverpool nakon 13 utakmica ima 28 bodova i nalazi se na drugom mjestu Premier lige.