Pjaca i u novom klubu skuplja mrvice: "Vrijeme je da dobije priliku"

MARKO PJACA ovog ljeta stigao je u Fiorentinu, ali se u prva četiri kola Serie A nije uspio nametnuti treneru.

Pjaca je igrao u posljednje tri utakmice, ali je na travnjaku proveo ukupno 52 minute. U posljednjem susretu protiv Napolija (0:1) dobio je priliku tek u posljednjih deset minuta.

"Znam da se od njega puno očekuje i uvjeren sam da će uskoro doći i trenutak za njega", tim riječima trener Stefano Pioli pokušava umiriti javnost koja se pita što se događa s hrvatskim reprezentativcem.

Nakon poraza od Napolija La Nazione piše kako je došao Pjacin trenutak, a slično piše i Corriere Fiorentino koji navodi da Pjaca mora od prve minute zaigrati već u srijedu u Genovi ili u subotu protiv SPAL-a.

"Naši napadači imaju premalo lopti, a Pjaca je pravi čovjek da to promijeni", smatra Corriere Fiorentino.

Pjaca je i dalje Juventusov igrač, a u Fiorentini igra na posudbi. Pošle sezone je na posudbi u Schalkeu odigrao samo devet utakmica.