Lige petice

Pogledajte gol Vrsaljka u remiju Atletica. U sudačkoj nadoknadi primio je dva gola

ŠIME VRSALJKO zabio je gol u remiju Atletico Madrida kod Valencije 3:3 u 13. kolu španjolske La Lige. Atletico je bio na pragu pobjede, no ispustio ju je na pomalo nevjerojatan način.

Luis Suarez doveo je Atletico u vodstvo u 35. minuti, dok je Stefan Savić zabio autogol za 1:1 u 50. minuti. Samo osam minuta kasnije Griezmann je sjajnim udarcem izvana vratio prednost Atleticu, a podebljao ju je Vrsaljko u 63. minuti kada se najbolje snašao u velikoj gužvi pred golom. Bio je to treći gol Vrsaljka za Atletico, prvi u prvenstvu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL VRSALJKA.

Čudesan povratak Valencije

I kad se činilo da je utakmica riješena, strateg Valencije Jose Bordalas u 85. minuti u igru uvodi 21-godišnjeg Huga Duru, koji mu se odužuje s dva pogotka u sudačkoj nadoknadi (92. i 96. minuta) te donosi bod Atleticu. Recimo da je Vrsaljko igrao od osme minute, zamijenio je ozlijeđenog Trippiera.

Atletico je trenutno na četvrtom mjestu La Lige s 23 boda, dok je Valencia na desetom mjestu sa šest bodova manje od današnjeg suparnika.