HRVATSKI NOGOMETAŠI

Pogledajte kako je Majer zabio protiv Lyona. Golman u jednu, a lopta u drugu stranu

Screenshot: Twitter

LOVRO MAJER ponovno je zabio pogodak za Rennes. Ovoga puta strijelac je u utakmici 28. kola francuske Ligue 1. Rennes je do poluvremena došao do velikih 3:0 nad Lyonom, a upravo je Majer bio strijelac trećeg pogotka na asistenciju Benjamina Bourigeauda.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK MAJERA

Hrvatski veznjak je sjajno pratio akciju u kojoj je Rennes izašao jako visoko pred gol grogiranog Lyona i vršio pritisak, a onda je, nakon što su njegovi suigrači osvojili loptu na vrhu kaznenog prostora, bio spreman primiti ju na desetak metara od vrata Lyona.

Nakon toga je ostatak posla bio lagan. Bivši nogometaš Dinama lijepo je matirao Anthonyja Lopesa. Vratar Lyona otišao je u jednu, a lopta u drugu stranu za potop Lyona već na poluvremenu sjajne utakmice.