Europska liga

Pogledajte slavlje Riječana nakon posljednjeg sučeva zvižduka u Danskoj

RIJEČKI prvoligaš je prvi put nakon 2017. godine prošao u skupine Europske lige. Odlična utakmica Rijeke okrunjena je autogolom domaćeg igrača Petera Ankersena u 20. minuti za pobjedu rezultatom 0:1.

Emotivno je slavio i trener Simon Rožman

Najzaslužniji za pogodak Riječana ipak je Franko Andrijašević koji je iskoristio sudar domaćih stopera, lijepo lobao vratara, a lopta se od vratnice odbila u Ankersena i omogućila Rijeci ponovno izlazak u skupine europskih natjecanja.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SLAVLJE RIJEČANA NAKON UTAKMICE.
*Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale.

Nakon velike borbe i četiri minute sudačke nadoknade Riječani su jedni drugima pohitali u zagrljaj, a sa stručnim stožerom emotivno je slavio i trener Simon Rožman.

Igrači Kopenhagena su prigovarali glavnom sucu Chrisu Kavanaghu što je produžio samo četiri minute, dok je trener Stale Solbakken ljutito odjurio prema svlačionici.