Bundesliga

Pogledajte urnebesnu reakciju navijačice Wolfsburga na Halandovu proslavu gola

ERLING HALAND se vratio na teren nakon mjesec i pol dana pauze te je odmah zabio gol, a reakcija navijačice Wolfsburga na njegov zgoditak postala je viralna.

Borussia se gostujućom pobjedom nad Wolfsburgom (3:1) oporavila od šokantnog ispadanja iz Lige prvaka. Wolfsburg je poveo već u 2. minuti golom Weghorsta, a Borussiju je u igru vratio Emre Can, koji je u 35. minuti realizirao penal.

Potpuni preokret napravio je Donyell Malen u 55. minuti, a pobjedu Borussije potvrdio je Erling Haland u 81. minuti. Norvežanin je u igru ušao osam minuta ranije i tako se na najbolji način vratio nakon mjesec i pol dana pauze zbog ozljede.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ HALANDOV GOL I REAKCIJU NAVIJAČICE.

Norvežanin je gol proslavio pred domaćim navijačima, a njegovo slavlje zasmetalo je navijačici Wolfsburga, koja mu je uzvratila urnebesnom reakcijom.