Porazi Bogdanovića i Hezonje, Cousins i Rondo iznenadili Oklahomu, Greenov treći triple-double zaredom

BOJAN BOGDANOVIĆ i Mario Hezonja upisali su nove poraze u sinoćnjim utakmicama u NBA ligi.

Bogdanović je u domaćem porazu Netsa od Bostona 94:103 postigao 12 poena, ali uz šut 3-14, te 12 skokova. Najbolji u Netsima bio je Thaddeus Young s 23 poena, a dva više zabio je najefikasniji igrač utakmice Jae Crowder.

Drummond srušio Hezonjin Orlando

Detroit je od početka do kraja vodio protiv Orlanda, te na kraju slavio s uvjerljivih 115:89 na krilima Andrea Drummonda, koji je utakmicu završio sa 17 poena i 12 skokova. Mario Hezonja je za poraženu momčad odigrao 10 minute, te postigao četiri poena.

Westbrook bez Duranta nemoćan protiv Sacramenta

Iznenađenje večeri je pobjeda Sacramenta u gostima kod Oklahome 116:104. Sacramento, za kojeg nije igrao Duje Dukan, sjajno je odigrao drugo poluvrijeme, a blistali su DeMarcus Cousins (33 poena i 19 skokova) i Rajon Rondo (13 poena i 19 asistencija). U Oklahomi, za koju nije igrao Kevin Durant, zakazao je Russell Westbrook, koji je postigao samo 17 poena uz čak 17 promašaja iz igre.

Četvrta pobjeda Philadelphije

Philadelphia je u 37. utakmici stigla do četvrte pobjede, na domaćem terenu je pobijedila Minnesotu sa 109:99 odličnom posljednjom četvrtinom. Najbolji je bio Ish Smith s 21 poenom i 11 asistencija. Za Minnesotu nije igrao Damjan Rudež.

Irvingovih 25 poena u pobjedi Clevelanda protiv Toronta

Kyrie Irving, koji se nedavno vratio na teren nakon ozljede, postigao je 25 poena u pobjedi Clevelanda 122:100 protiv Toronta. Postigao je 14 poena u drugom poluvremenu, te omogućio LeBronu Jamesu, koji je utakmicu završio s 20 poena, da ne ulazi u igru u posljednjoj četvrtini.

Curry i Thompson po 30 poena, Greenov treći triple-double zaredom

Golden State je stigao do 32. pobjede sezone slavljem 111:101 protiv Charlottea. Steph Curry i Klay Thompson postigli su po 30 poena, a Draymond Green je treću utakmicu zaredom upisao triple-double s 13 poena, 15 skokova i 10 asistencija.

Harden srušio Utah

Houston je preokretom u Salt Lake Cityju izbjegao peti poraz zaredom. Gubio je 15 razlike, ali je na krilima Jamesa Hardena, koji je postigao 30 poena, slavio s 93:91.