Proradila haubica iz Marofa: Lacković zabio sedam puta u pobjedi Hamburga

HRVATSKI reprezentativac Blaženko Lacković postigao je 7 pogodaka u pobjedi svog HSV-a u Berlinu protiv domaćeg Füchsea 35:27 u susretu 25. kola njemačkog rukometnog prvenstva.

Lacković je bio drugi strijelac utakmice. Pogodak više od njega postigao je suigrač mu Torsten Jansen. Domaćini su držali ravnotežu do prvog poluvremena, koje je okončano rezultatom 16-16, ali u nastavku je do izražaja došla razlika u klasi.

HSV je drugi na ljestvici s 37 bodova, 12 manje od vodećeg Kiela, ali hamburška momčad ima i susret manje.

U drugoj nedjeljnoj utakmici, Wetzlar je u gostima svladao domaći Minden s 29:25.