BUNDESLIGA

Kovač došao do prve pobjede u Bundesligi ove sezone, Brekalo asistirao

WOLFSBURG je pobijedio Eintracht Frankfurt 1:0 u šestom kolu Bundeslige. Bila je to prva pobjeda Nike Kovača u Bundesligi na klupi Wolfsburga.

Brekalo asistent

Njegov je klub poveo u 60. minuti golom stopera Maxencea Lacroixa, kojem je asistirao hrvatski ofenzivac Josip Brekalo nakon ubačaja iz kornera.

Niko Kovač preuzeo je Wolfsburg uoči početka nove sezone. Debitirao je kup pobjedom nad Jenom, a zatim je uslijedio niz od pet ligaških utakmica bez pobjede. Wolfsburg je remizirao protiv Werdera i Schalkea te izgubio protiv RB Leipziga, Kölna i Bayerna. Kristijan Jakić odigrao je svih 90 minuta za poraženu momčad, a Hrvoje Smolčić nije ulazio u igru kod Eintrachta.

Igrali i Hrvati

Brekalo je igrao do 89. minute, a onda ga je zamijenio Yannick Gerhardt. Bartol Franjić igrao je za Wolfsburg do 64. minute. Njega je zamijenio Joshua Guilavogui. Momčad Nike Kovača u sljedećem kolu gostuje kod Union Berlina, a Eintracht Frankfurt gostuje kod Stuttgarta.