Real na vrhu Primere, Bale srušio Sociedad

REAL MADRID slavio je s 1:0 kod Real Sociedada u 36. kolu španjolske Primere i trenutačno zauzeo vrh natjecanja prije utakmica Barcelone i Atletico Madrida. Momčad Zinedine Zidana, u kojoj je Luka Modrić igrao do 85. minute kada ga je zamijenio Mateo Kovačić, pobijedila je u Baskiji zahvaljujući golu Garetha Balea u 80. minuti utakmice.

Lucas Vasquez uputio je sjajan centaršut s desne strane, a Bale glavom uspio zabiti i svladati odličnog vratara Geronima Rullija, koji je svojim obranama spašavao Sociedad tijekom cijelog susreta.

Bale je postigao svoj 18 gol u 22 utakmice do sada, a Real upisao tri boda na teškom gostovanju bez ozlijeđenog Cristiana Ronalda te stigao do 10. pobjede zaredom u Primeri i sada ima 84 boda, dva više od Barcelone i Atletica koji imaju po utakmicu manje.