Real jedva preživio gostovanje kod Getafea

REAL je na gostovanju kod Getafea teško živio, ali ipak su Kraljevi golom Ronalda pet minuta prije kraja slavili s 2:1 i nastavili su utrku za vodećom Barcom koja večeras igra derbi protiv Atletica.

Real s Modrićem na klupi poveo je u 39. minuti preko Karima Benzeme, ali domaćin se nije predavao. Igrala se 56 minuta kad je Francisco Portillo odigrao točan pas za Jorgea Molinu koji se odlično snalazi u šesnaestercu gostiju i pogađa za 1:1.

Real je do kraja napadao, tražio je gol, ali do njega sve do samog finiša utakmice nije mogao. Najbolju šansu je promašio Ronaldo koji je promašio gol iz neposredne blizine. No, Realov majstor iskupio se u 85. minuti kad je pogodio za tri velika boda. Isco, koji je pred kraj ušao s klupe ubacio je loptu u kazneni prostor getafea, obrana domaćih ostavila je Portugalca samog, a ovaj takve propuste redovito kažnjava.

Luka Modrić nije ulazio u igru, a Mateo Kovačić već je duže vremena van stroja.