Sevilla - Real 2:3

Realova zvijezda nakon poništenog gola: "Sudac je lud!"

REAL MADRID pobijedio je 3:2 kod Seville u 32. kolu La Lige. Sevilla je na poluvremenu vodila 2:0, Real je prvo smanjio preko Rodryga, zatim izjednačio golom Nacha, a za pobjedu je u 92. minuti zabio Karim Benzema.

Jedna od spornih situacija s derbija dogodila se u 76. minuti kada je Viniciusu Junioru poništen pogodak zbog igranja rukom nakon intervencije VAR-a. Brazilski ofenzivac poludio je nakon što je sudac poništio gol i svađao se s gotovo svima. "Prsa, prsa", pokušavao je uvjeriti suca, a onda se požalio suigraču Toniju Kroosu: "Lud je, lud je!".

"Vinicius mi je rekao da nije igrao rukom. Ne znam kako je sudac mogao poništiti taj gol", poručio je Realov trener Carlo Ancelotti nakon pobjede kojom je njegova momčad pobjegla Sevilli i Barceloni na 15 bodova.