SHOW EUROPSKOG PRVAKA Ronaldo s dvije golčine razbio Mađarsku

EUROPSKI prvak se probudio vezao je četvrtu pobjedu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Portugal je s 3:0 razbio Mađarsku u reprizi dvoboja sa Eura, kada je bilo prekrasnih 3:3, uz dva gola i asistenciju Cristiana Ronalda.

A, ponovno je večeras službeno najbolji nogometaš svijeta imao svoj show. Nakon što je Andre Silva načeo goste u 32. minuti, isti igrač je majstorski petom asistirao za Ronalda u 36. a on fantastično zabio za 2:0 s ruba šesnaesterca na prvu vratnicu i time praktički slomio Mađare.

Međutim, to nije bilo sve od zvijezde Reala, naprotiv. U 65. minuti kapetan Portugala opalio je iz slobodnog udarca s desne strane i poslao projektil uz desnu vratnicu, za konačnih 3:0, čime je momčad Fernanda Santosa nastavila trku sa Švicarskom za izravni plasman u Rusiju.

Bio je to deveti gol Ronalda u ovim kvalifikacijama, te je trenutačno najbolji strijelac, ispred Roberta Lewandowskog, koji je do sada sedam puta zabijao.