Španjolci se raspisali o ovoj situaciji: "Gdje je bio VAR? Opet se pomaže Realu"

REAL MADRID je sinoć remizirao protiv Real Sociedada (1:1) na domaćem terenu u 25. kolu La Lige.

Portu je za vodstvo gostiju pogodio u 55. minuti, a asistenciju je upisao Nacho Monreal. Real je golom Viniciusa Juniora u 89. minuti stigao do boda.

Real se u samom finišu susreta ipak nekako spasio, no pitanje je bi li Zidaneova momčad došla i do boda da je sudac Jesus Gil Manzano dosudio penal za goste već u 7. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SPORNU SITUACIJU

Casemiro je uletio u Monreala i srušio ga, bio je to klasičan penal, ali sudac je akciju prethodno prekinuo jer je pomoćni sudac signalizirao zaleđe.

Ipak, na usporenoj snimci vidi se da o zaleđu nema ni riječi. Jesus Gil Manzano odlučio je kako nema potrebe tražiti pomoć VAR-sobe i gledati usporenu snimku te je samo pustio igru dalje.

Španjolski mediji raspisali su se o spornoj situaciji te ističu kako su suci u ovoj situaciji pomogli Kraljevskom klubu.