HRVATSKA - SLOVAČKA 3:1

Spiker na Rujevici se kod ulaska Oršića našalio na račun debakla Rijeke

HRVATSKA je sinoć na Rujevici pobijedila Slovačku 3:1 i plasirala se na Europsko prvenstvo.

Hrvatska je gubila do 56. minute, ali je okrenula golovima Vlašića, Petkovića i Perišića, a neobična situacija dogodila se u 69. minuti kad je u igru ulazio Mislav Oršić.

Dinamov napadač zamijenio je Ivana Perišića, a dok je ulazio u igru glavni spiker na stadionu Rujevica našalio se na račun nedavnog debakla Rijeke protiv Dinama 0:5.

"Ulazi Mislav Oršić s brojem 9 koji je na zadnjoj utakmici na Rujevici zabio samo tri gola", rekao je spiker.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Podsjetimo, Dinamo je u zadnjem kolu HNL-a pregazio Rijeku. Oršić je zabio hat-trick, a po jedan gol upisali su Stojanović i Ivanušec.