URNEBESNI PROMAŠAJ Komični vratar PSG-a i nemogući promašaj napadača Metza

PSG je s igračem više razbio Metz u gostima s 5:1 i stigao do maksimalne pete pobjede u Ligi 1. Neymar i Kylian Mbappe priredili su pravi show na debiju mladog Francuza, ali to im je uspjelo zahvaljujući crvenom kartonu Assou-Ekotta u 56. minuti.

Međutim, osim dva najskuplja nogometaša u povijesti, utakmicu je obilježio i napadač domaće momčadi Emmanuel Riviere. On je prvo zabio za izjednačenje u 37. minuti na drugu vratnicu nakon odličnog centaršuta Mathieu Dossevija s desne strane.

No, početkom drugog poluvremena, u 48. minuti, mogao je potpisati totalni preokret i baciti zvijezde iz Pariza na konopce. Vratar Alphonse Areola nakon dodavanja Marquinhosa nespretno je glavom želio proslijediti loptu do Kimbpembea, ali je pogriješio i praktički pružio zicer Rivieru za novi gol.

Gol je bio prazan, a kada su svi na stadionu već vidjeli loptu u mreži, napadač Metza šutirao je i poslao je 6-7 metara preko gola, za nevjericu na tribinama. Nakon toga je uslijedio potop njegove momčadi.