U POSLJEDNJOJ utakmici 30. kola talijanske Serije A nogometaši Napolija su na svom San Paolo stadionu pobijedili Caglari 2:1 i tako i dalje ostali pri samom vrhu ljestvice.

> Video - Inter došao na dva boda Milanu: Hvala Leonardo, opet sanjamo

S jubilarnom desetom pobjedom ove sezone na domaćem travnjaku Napoli je na trećem mjestu, s bodom zaostatka za drugim Interom i tri boda manje od vodećeg Milana.

Nakon prvog poluvremena u kojem se ništa posebno nije događalo, zaiskrilo je u ovom ogledu tijekom nastavka. Po tko zna koji put je ove sezone junak Napolija bio urugvajski nogometaš Edinson Cavani koji je postigao oba pogotka. Prvo je u 49. minuti iz jedanaesterca donio Napoliju startnu prednost, a u 61. minuti je zabio za konačnih 2:1. Između toga je neizvjesnost unio Acquafresca koji je tada izjednačio na 1:1.

Cavani je, inače, s ova dva pogotka došao do brojke od 22 prvenstvena gola u sezoni.