Video - Fulham dva puta poništio prednost Uniteda: Nani promašio pobjedu iz penala

FULHAM je na domaćem terenu izborio remi 2:2 protiv Manchester Uniteda, koji je dva puta vodio, ali na kraju uzeo samo bod.

Finalist prošlogodišnje Europa lige i u novoj sezoni nastavio je zadavati probleme najvećim klubovima. Fulham je nakon pobjede protiv "Crvenih vragova" prošle sezone uspio na početku nove izboriti vrijedan bod. Prvi su u vodstvo došli gosti pogotkom Paula Scholesa u 11. minuti. Tek u 57. izjednačio je Fulham preko Daviesa, a vodstvo Unitedu vratio je autogolom Hangeland šest minuta prije kraja susreta. Nani je tri minute kasnije imao priliku iz jedanaesterca, nakon Duffove "ruke", riješiti utakmicu, ali je vratar Stockdale obranio. Norveški nogometaš Brede Hangeland umjesto tragičara, postao je heroj je u 90. minuti zabio za novo izjednačenje i konačnih 2:2.

Recimo da je u 11. minuti Paul Scholes postigao prvi pogodak na ogledu, čime je došao do velikog jubileja - 150 pogotka u karijeri u dresu Manchester Uniteda. Debitirao je ovaj 35-godišnjak u crvenom dresu Manchester Uniteda daleke 1994. godine.

Premiership, 2. kolo:

Fulham - Manchester United 2:2 (Davies 57, Hangeland 90 / Scholes 11, Hangeland 84-ag)

Newcastle - Aston Villa 6:0 (Barton 12, Nolan 31, 87, Carroll 34, 67, 90)

Redoslijed: 1. Chelsea 6, 2. Arsenal 4, 3. Manchester United 4, 4. Bolton 4, 5. Birmingham 4, 6. Tottenham 4...