INDEX SA SP-a u NJEMAČKOJ

VIDEO Hrvatski navijači borili se s 18 tisuća Nijemaca

HRVATSKA je u ključnoj utakmici drugog kruga Svjetskog prvenstva izgubila od Njemačke 22:21 i oprostila se od borbe za medalju.

Ako ste u Kölnu, šaljite nam svoje fotografije i videa na desk@index.hr ili putem Facebooka

Hrvatska se dobro držala u prvom poluvremenu, ali je pala u nastavku u kojem su Nijemci u jednom trenuku otišli na tri gola razlike. No, Červarova momčad se vratila, čak i povela, ali je izgubila u dramatičnoj završnici.

Iako ih je bilo gotovo 20 puta manje, hrvatski navijači uspjeli su u rijetkim trenucima nadglasati domaćine skandiranjem "U boj! U boj!" i "Bježite ljudi...". Njemački navijači razgrabili su ulaznice za ovu utakmicu jer su znali termin odigravanja drugog kruga pa je Hrvatima preostalo oko tisuću karata.

Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom clanku vezanom uz Svjetsko rukometno prvenstvo, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: sp rukomet 2019.

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.