LIGE PETICE

VIDEO Iznenađujući poraz Atletica. Srušio ga klub kojem su to prvi bodovi ove sezone

ATLETICO MADRID je u utakmici 7. kola španjolske La Lige poražen s minimalnih 1:0 na gostovanju kod Alavesa. Pobjednički pogodak zabio je Victor Laguardia u 4. minuti susreta.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK ZA POBJEDU ALAVESA

Osim što je poražen, Atletico je bio i prilično bezopasan. Uputio je 12 udaraca na gol momčadi koja do ovog susreta nije imala nijedan bod, ali samo jedan od tih pokušaja išao je u okvir gola. Vrijedi spomenuti da je priliku danas ponovno dobio Šime Vrsaljko, koji je u 74. minuti zamijenio Marcosa Llorentea.

Nakon ovog poraza Atletico je ostao drugi s 14 osvojenih bodova te utakmicom više od vodećeg Reala, koji ima 16 bodova i priliku da se večeras pobjedom nad Villarrealom odvoji na vrhu.