VIDEO PSV poveo protiv Tottenhama nakon ogromnog kiksa velike Mourinhove želje

TOTTENHAM gostuje kod PSV-a u trećem kolu Lige prvaka, a za sada su Nizozemci itekako ravnopravan protivnik.

Rezultat na poluvremenu je 1:1, a PSV je poveo u 30. minuti preko Lozana. Pogodak ipak ide na dušu Tobyja Alderweirelda, belgijskog stopera Spursa. Lozano mu je bez problema uzeo loptu u obrani i sjurio se jedan na jedan s Llorisom. Uspio se Alderweireld vratiti, čak je djelomično blokirao udarac, ali putanja lopte je prevarila francuskog golmana i završila u mreži. Tottenham je do kraja poluvremena izjednačio na 1:1. Lucas Moura pogodio je u 39. minuti.

Treba napomenuti kako je Alderweirelda Jose Mourinho žarko želio vidjeti u Unitedu u ljetnom prijelaznom roku. Htio je ponuditi 70 milijuna eura za njega, ali s obzirom na golemo trošenje posljednjih sezona u Manchesteru koje nije rezultiralo uspjesima, uprava kluba Mourinhu nije dovela nijednog stopera.