SERIE A

VIDEO Rebić zabio dva gola na otvaranju Serie A. Prvi je prava majstorija

MILAN je pobijedio 4:2 u prvom kolu Serie A protiv Udinesea. Gosti su poveli golom Rodriga Becaa u drugoj minuti, a potom je uslijedio preokret talijanskog prvaka golovima Ante Rebića. U 11. minuti Theo Hernandez zabio je iz penala za izjednačenje. Četiri minute kasnije vodstvo Rossonerima donio je hrvatski ofenzivac Ante Rebić. Dočekao je loptu s desne strane i majstorski pogodio u donji desni kut gostujućeg vratara Marca Silvestrija.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO PRVOG REBIĆEVOG GOLA.

Milanovo drugo poluvrijeme

Udinese je izjednačio u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena preko Adama Masine. Milan je u nastavak utakmice ušao ozbiljnije, a to je rezultiralo pogotkom Brahima Diaza u 46. minuti. Ante Rebić zabio je svoj drugi gol na utakmici u 69. minuti nakon Diazove asistencije.

Rebić se dobro snašao na petercu i uspio ugurati loptu u mrežu. U 71. minuti Rebić je napustio travnjak. Umjesto njega ušao je Olivier Giroud.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO DRUGOG REBIĆEVOG GOLA.

Rebić se prošle sezone mučio s ozljedama, no ovu je započeo na uspješan način prvim pogotkom u sezoni.