VIDEO Ronaldo gol Fernandesa slavio kao da ga je zabio. Onda ga je FIFA razočarala

PORTUGAL je u posljednjoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva pobijedio Urugvaj 2:0 i tako se u osminu finala plasirao kao pobjednik skupine H. Oba pogotka postigao je Bruno Fernandes - prvi u 55. minuti, a drugi iz jedanaesterca u 93. minuti.

Ipak, nekoliko minuta mislilo se da je Ronaldo strijelac prvog Fernandesovog gola. Naime, Fernandes je ubacivao, Ronaldo je trznuo glavom, a lopta je završila u mreži. Isprva se činilo da ju je Ronaldo minimalnim dodirom spustio u gol, no nakon nekoliko minuta FIFA je napravila promjenu i upisala gol Fernandesu jer se na snimkama vidjelo da Ronaldo nije dodirnuo loptu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL TE RONALDOVU PROSLAVU

Takve situacije nisu toliko rijetke u nogometu, ali ono što izdvaja ovu situaciju jest što je Ronaldo pogodak proslavio kao da ga je zabio on sam. Da je on uistinu bio strijelac, bio bi mu to drugi gol na ovom SP-u i deveti ukupno.