Vidović zabio kao Oršić. Pogledajte golčinu za pobjedu Dinama u Varaždinu

Screenshot: MAXSport

DINAMO je jučer u 32. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 i najmanje do utakmice Lokomotive i Rijeke (19:30) skočio na prvo mjesto. Jedini gol na utakmici zabio je Gabriel Vidović u 46. minuti, a to mu je bio deveti gol u 35 nastupa ove sezone.

Dinamo je dominirao čitavu utakmicu, ali se Varaždin odlično branio, posebno u prvom poluvremenu. No, u prvoj akciji nastavka Dinamo je poveo i to fenomenalnim potezom Vidovića. Dobio je loptu na lijevoj strani, sjurio se prema šesnaestercu i onda u stilu Mislava Oršića krenuo u sredinu i sjajnim udarcem pogodio suprotni kut za 0:1.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

Suigrači su ga skoro rastrgali, a Petar Sučić mu je u proslavi čistio kopačke. Vidović je tako nastavio sa sjajnim igrama u travnju. Bio mu je ovo treći gol u zadnjih pet utakmica i u sjajnoj je formi.