Villarreal preko Astane do nokaut faze Europa lige

VILLARREAL je pobjedom kod Astane 3:2 u petom kolu Europa lige osigurao plasman u šesnaestinu finala natjecanja.

Bila je to odlična utakmica s pet pogodaka i nizom prilika na obje strane, a na koncu su gosti slavili.

Domaćin je poveo u 22. minuti sjajnim pogotkom Juniora Kabanange, no Žuta podmornica je okrenula rezultat s tri gola, a strijelci su bili Raba (40) i Bakambu (65, 83). Twumasi je u 88. minuti smanjio na 2:3 produljivši nadu domaćinu, ali za više od toga nije bilo vremena.

Za domaći sastav je od 71. minute igrao Marin Tomasov.

U drugom susretu skupine A večeras se sastaju Maccabi Tel Aviv i Slavia Prag.

Na ljestvici vodi Villarreal s 11 bodova, Astana ima sedam, Slavija pet, a Maccabi jedan bod.

Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom uz Europa ligu, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: Europa liga

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.