Premiership

WOLVES - UNITED 0:1 Greenwood kaznio promašaje domaćina

MANCHESTER UNITED je kao gost pobijedio Wolves (1:0) i zaključio 3. kolo Premiershipa.

Jedini pogodak na utakmici zabio je Greenwood u 80. minuti, nakon asistencije Varanea, koji je debitirao za United, gdje je za oko 40 milijuna eura stigao iz Real Madrida.

Domaći igrači su se mnogo žalili nakon pogotka, jer su smatrali da je prilikom akcije za gol Pogba faulirao Nevesa. No, ni sudac ni VAR nisu mijenjali odluku.

Wolvesi su bili mnogo bliži pobjedi, ali su propustili nekoliko sjajnih šansi, nakon čega su kasnije kažnjeni.

Domaćin je najbolje šanse imao u šestoj i 70. minuti. Prvo je Trincao svladao De Geu, ali s gol-linije loptu je izbacio Wan-Bissaka. U drugoj situaciji, poslije ubačaja iz kornera šutirao je Saiss dva puta, ali De Gea je oba puta maestralno obranio.

United je sada treći na tablici sa sedam osvojenih bodova, dok je Wolves na 18. mjestu, bez osvojenog boda.