Zaza hat-trickom osigurao Valenciji drugu pobjedu sezone

NOGOMETAŠI Valencije su u 5. kolu izborili tek drugu pobjedu sezone, ali do tri boda su stigli na uvjerljiv način, s 5:0 protiv Malage.

Bio je to "one man show" Simonea Zaze, bivšeg napadača Juventusa, koji se preporodio od dolaska u Valenciju prošle zime kada ga se u West Hamu odrekao Slaven Bilić. Protiv Malage je zabio hat-trick i stigao do 4 pogotka u 5. nastupu sezone.

Mina je u 17. minuti doveo "Šišmiše" u vodstvo, a Zaza tresao mrežu u 55., 60. i 63. minuti. Četiri minute kasnije izašao je uz ovacije Mestalle. Posao je dovršio Rodrigo u 86. minuti golom za 5:0.

Valencia je neporažena, ima dvije pobjede i tri remija i privremeno je treća, šest bodova manje od vodeće Barcelone koja će sigurno ostati na vrhu barem još jedno kolo.

Na listi najboljih strijelaca Zaza je prvi pratitelj Messija koji ima devet golova.