Caktaš zabio četiri gola, Hajduk sa 7:1 svladao Vodice u humanitarnom susretu

HAJDUK je odigrao humanitarnu prijateljsku utakmicu u Vodicama, na kojoj se prikupljao novac za oboljelog člana KN Hajduk Vodice. U prvom gostovanju prve momčadi Bijelih u Vodicama nakon 39 godina na tribinama se okupilo više od tisuću gledatelja.

Hajduk je zaigrao u vrlo jakom sastavu, s većinom prvotimaca, a na kraju je na krilima raspoloženog Milevskog i raspucanog Caktaša slavio sa 7:1.

Goste je u vodstvo po jakom vjetru s bijele točke doveo Caktaš u 11. minuti, a u 17. je na asistenciju Milevskog praznu mrežu pogodio Anton Maglica. Do poluvremena je Milevski proigrao i Caktaša za 3:0.

U 54. je 4:0, nakon što se Milevskij oslobodio čuvara i iz blizine matirao vratara Vodica. Deset minuta kasnije Caktaš je zabio svoj treći gol za 5:0 Hajduka, a u 68. je Bašić lijepo zabio za 5:1.

U zadnjih deset minuta do svog četvrtog gola je došao Caktaš, a konačnih 7:1 u 86. je postavio Prskalo.

Početne postave:

Vodice: Juričev-Ivin, Junaković, Mijić, Zoričić, Lekaj, Skočić, Deur, Ušljebrka, Vuković, Šprljan, Ljubić

Hajduk:  Ranilović, Nižić, Maloča, Milović, Jozinović, Vuković, Mezga, Caktaš, Maglica, Maloku, Milevski