Middlesbrough i Norwich na Wembleyu traže putnika za Premiership

MIDDLESBROUGH i Norwich odlučit će 25. svibnja na Wembleyu koji će klub sljedeće sezone izboriti Premiership.

Middlesbrough je s lakoćom u dvije utakmice s ukupnih 5:1 (2:1, 3:0) bio bolji od Brentforda, dok je Norwich nakon 1:1 u prvoj utakmici, u drugoj pobjedom 3:1 protiv Ipswicha izborio meč generacije.

Norwich i Ipswich su odigrali prvih 45 minuta bez golova, no u nastavku je uslijedila golijada. Ipswich je u 49. minuti ostao bez isključenog Berrea, koji je pritom skrivio i penal, a siguran realizator bio je Hoolahan.

Iako s igračem manje gosti su izjednačili u 60. minuti preko Smitha., no samo četiri minute kasnije novo vodstvo Norwichu donio je Redmond, a konačnih 3:1 postavio je Jerome u 76. minuti.