Nikome život nije tako zanimljiv kao navijaču Liverpoola!

LUDU utakmicu su odigrali nogometaši Norwicha i Liverpoola u prvom susretu subotnjeg programa Premier lige. Liverpool je pobijedio 5:4 u svojoj najboljoj utakmici ove sezone, a pogodak vrijednog slavlja zabio je Lallana u 95. minuti. Društvene mreže su "eksplodirale" nakon utakmice. Navijači Liverpoola slave pobjedu, a utakmicu nije propustio komentirati ni Gary Lineker.

Također, legendarni branič Liverpoola koji je danas analitičar Sky Sportsa, Jamie Carragher, bio je kritičan tijekom utakmice, ali na kraju je i on "eksplodirao". Iako nije bio zadovoljan igrom, posebno u obrani, pobjeda u 95. minuti probudila je emocije.

Navijači Liverpoola su u deliriju. "Ostalim navijačm skupinama život sigurno nije ovako zanimljiv", komentirali su "drukeri" kluba koji prolazi dug oporavak nakon rezultatske katarze.

"Nema odustajanja", zajednički je nazivnik postova koje danas dijele navijači Redsa.