Partizan prokockao pobjedu u Bukureštu, golčina Salzburgovog Ulmera

VEČERAS je odigrano preostalih šest susreta trećeg pretkola Lige prvaka, a izdvajamo dvoboj odigran u Bukureštu između domaće Steaue i beogradskog Partizana.

Završilo je neriješeno, 1:1, a za ukupnim plijenom više mogu žaliti gosti koji su od 62. minute i pogotka Vuličevića vodili 1:0.

Ipak, nekadašnji prvak Europe devet minuta prije kraja preko Varele postavlja konačnih 1:1.
Treba naglasiti da je meč odigran pred praznim tribinama zbog UEFA-ine kazne Steaui.

Veliku pobjedu ostvario je i Dinamov krvnik Red Bull salzburg. Austrijanci su kod kuće golovima Ulmera u 51. i Hintereggera u 89. minuti pobijedili švedski Malmö 2:0.

Posebno je impresivan bio prvi gol, kad je Ulmer zakucao loptu s nekih 20-ak metara u suprotne rašlje.