Tradicija Dinamovih pobjeda u Gradskom vrtu se nastavlja: Dinamo slavio protiv Osijeka golovima Duje Čopa

VEČERAS u 21 sati u sklopu 4. kola HNL-e na Gradskom vrtu u Osijeku igrali su domaćin i Dinamo, a gosti su golovima Duje Čopa slavili 2:1.

Uoči utakmice s Osijekom u Gradskom vrtu, trener Dinama Zoran Mamić je rekao kako se nada da će dobra igra njegove momčadi u Osijeku poništiti sve ono loše što se događalo na zagrebačkoj utakmici protiv Aalborga. Međutim, ono što smo večeras vidjeli na Gradskom vrtu, bilo je sve, samo ne dobra igra Dinama i trener Modrih (ili večeras Žutih) trebao bi se dobro zamisliti nad onim što na terenu pružaju njegovi igrači.

Istina, pobijedili su, uzeli su sva tri boda i na vrhu ljestvice su nakon četiri kola s maksimalnim učinkom, no ova igra koju momčad Zorana Mamića prezentira, zabrinjavajuća je za svakog navijača Dinama.

Osijek i Dinamo su večeras odigrali jednu jako lošu utakmicu, nećemo pretjerati ako kažemo i očajnu, prepunu grešaka, pogrešnih dodavanje, krivih paseva. U prvom dijelu bi samo mogli izdvojiti gol Duje Čopa, koji zabija na dodavanje Machada.

A drugi dio bio je možda još i dosadniji. Dinamo je griješio, Osijek je nešto i pokušavao preko Bralića, ali sve do 72. minute gotovo se ništa nije dešavalo. A onda, u svega sedam minuta dva penala. Prvi za Dinamo nakon igranja rukom Bralića, kojeg realizira Čop, a onda i na drugoj strani nakon igranja rukom Šimunovića. Strijelac za Osijek je bio Barišić.