Bizarna reakcija Salaha nakon gola Firmina za pobjedu Liverpoola

LIVERPOOL je na fantastičan način otvorio sezonu. U Premiershipu gazi sve od reda i navijači sanjaju prvi naslov prvaka od 1990., a u Ligi prvaka sinoć je u spektakularnoj utakmici pao moćni i bogati PSG (3:2).

Liverpool je bio puno bolja momčad, imao je prednost 2:0, imao je igru, imao je sve u svojim rukama. Francuza nije bilo nigdje, a onda su nakon niza pogrešaka Redsa ni iz čega dali dva gola i izjednačili. Drugi gol postigao je Mbappe nakon velikog kiksa Salaha u 83. minuti.

Egipćanin, koji je bio nevidljiv cijelu utakmicu, nonšalantno je nasred svoje polovice dodao loptu gostima, Rabiot je dodao Neymaru, a odbijanac je iskoristio Mbappe i krasno zakucao za 2:2.

Odmah potom Klopp iz igre vadi Salaha, a u 92. minuti Firmino postaje junak Anfielda i zabija krasan gol za pobjedu i euforiju na stadionu.

U trenutku kad je Brazilac pogodio mrežu PSG-a, svi su skočili, cijela klupa Liverpoola bila je na nogama, Klopp je bio u euforiji, a jedino je Mo Salah očito bio nezadovoljan.