Borna Ćorić sredio velikog Amerikanca za četvrtfinale Winston-Salema

NAKON sat i 18 minuta igre, Bora Ćorić nadigrao je Amerikanca Johna Isnera i plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Winston-Salemu (7:5, 6:2).

Ćorić je u prvom setu kod rezultata 3:3 imao šansu da Amerikancu oduzme servis, no nije uspio. Kasnije kod 5:5 Ćorić je zaigrao bolje i uzeo break loptu.

Drugi set bio je još bolji. U samo tri poena Ćorić je izgubio svoj servis. Napravio je break u trećem gemu, a potom još jedan za vodstvo 4:1 i riješio meč u svoju korist.

Ovo nije bio prvi susret ovih dvojice tenisača. Prošle godine u četvrtfinalu Davis Cupa između SAD-a i Hrvatske slavio je Isner.

U četvrtfinalu Ćorić će prvi put u karijeri igrati protiv Jann-Lenarda Struffa. Nijemac se trenutno nalazi na 56. mjestu ATP ljestvice.