LUKA MODRIĆ

Modrić za samo 20 minuta oduševio čitatelje Marce: "Njegova uloga je neupitna"

ČITATELJI Marce proglasili su Luku Modrića najboljim igračem El Clasica, iako je hrvatski veznjak odigrao samo zadnjih 20 minuta.

Real Madrid pobijedio je 3:1 Barcelonu u gostima, a Modrić je lijepo zabio treći gol (svoj prvi protiv Barcelone) za potvrdu slavlja i odmah osvojio prvo mjesto po ocjenama.

"Zamijenio je Valverdea i odmah preuzeo jednu od ključnih figura na terenu. Hrvat je na kraju stavio šlag na tortu i tako potvrdio pobjedu svojoj momčadi. Njegova uloga i važnost u momčadi Reala je neupitna."

Hrvatski kapetan ušao je u 69. minuti umjesto strijelca prvog gola, Federica Valverdea.

Baš Urugvajca čitatelji su proglasili drugim najboljim, a treće mjesto zauzeo je raspoloženi golman Thibaut Courtois.