CITY - LIVERPOOL 4:0

City sjajno zafrkavao Liverpool: Svoja četiri genijalca usporedio s Beatlesima

MANCHESTER CITY je sinoć u 32. kolu Premiershipa na Etihadu pregazio Liverpool 4:0.

Guardiolina momčad odigrala je fantastičnu utakmicu i već je do poluvremena golovima Kevina De Bruynea, Raheema Sterlinga i Phila Fodena utrpala prvacima tri komada. Na 4:0 je u 66. minuti autogolom povisio Oxlade-Chamberlain, a u sudačkoj nadoknadi VAR je poništio gol Riyada Mahreza.

Lagano opušteni Liverpool nije imao odgovor na munjevitu Cityjevu igru i, iako je imao nekoliko dobrih šansi, apsolutno zasluženo je doživio težak poraz. Klopp se nakon utakmice svađao s novinarima, a Guardiola je bio pun hvale za svoje igrače.

City se svojom pobjedom pohvalio i na Twitteru, i to sjajnom aluzijom na Beatlese, legendarni bend iz Liverpoola. Objavio je crno-bijele fotografije četvorice najboljih igrača na susretu uz status "Fab Four", što je uvijek bio nadimak Beatlesa. Osim toga, City je iskoristio i font legendarnog benda te je uz fotografije igrača napisao "The Blues".