NBA

Clippersi sa Zupcem srušili Oklahoma City, Žižić solidan u porazu Cavsa

SINOĆ je u NBA ligi odigrano devet utakmica. Od hrvatskih košarkaša igrali su Ivica Zubac i Ante Žižić.

Los Angeles Clippers su s Ivicom Zupcem kao starterom pobijedili Oklahoma City Thunder 118:110. Kod Oklahoma Cityja najbolji su bili Westbrook s 32 poena, osam skokova i sedam asistencija te Schröder i George s 15 poena. Clipperse su do velike pobjede predvodili Williams s 40 poena, sedam skokova i pet asistencija te Gallinari s 34 poena, sedam skokova i dvije asistencije.

Hrvatski centar Ivica Zubac u redovima Clippersa je za 23 minute na terenu upisao 14 poena te dodao sedam skokova i jednu asistenciju.

Cleveland Cavaliers su nastavili nizati lože rezultate. Momčad Ante Žižića izgubila je na gostovanju kod Miami Heata 126:110. Sexton je s 27 poena bio najbolji kod Cavsa, dok je Žižić za 15 minuta upisao šest poena i isti broj skokova te jednu asistenciju.