COUTINHO I SUAREZ PONOVILI POVIJEST Kao i prije pet godina, jedan drugom namjestio prvi gol za novi klub

NAJSKUPLJI nogometaš u povijesti Barcelone, na uzvratu polufinala Kupa Kralja kod Valencije (2.0) postigao je prvi gol za novi klub.

Philippe Coutinho (25) prije mjesec dana je za 120 milijuna eura fiksno, koji mogu narasti do 160 milijuna, prešao iz Liverpoola u Barcelonu.

U petom nastupu za Barcelonu, 8. veljače 2018. zabio je prvijenac za novi klub, četiri minute nakon što je ušao u igru na poluvremenu. Asistirao mu je Luis Suarez.

Zanimljivo, prije skoro točno pet godina, 17. veljače 2013. isti dodavač poslužio je Coutinha za njegov prvi gol za Liverpool, na prvenstvenoj utakmici protiv Swanseaja, koja je završila pobjedom Redsa 5:0